Режим роботи магазину :

ПН — ПТ: з 09:00 до 18:00

Акварельні олівці від КанцСервіс

08 Липня 2022, Пт

Акварельний живопис вважається однією з найкрасивіших, ніжних та дуже складних технік малювання. Адже, щоб домогтися плавних колірних переходів і передати всю насиченість й барвистість доводиться тренуватися не один рік, покращуючи свої навички та освоюючи всілякі техніки. Та й виправити допущену помилку у разі використання акварелі буває не так просто. Саме тому згодом з'явився такий різновид акварелі як олівці. З їхньою допомогою навіть дитина може створити простий малюнок в акварельній техніці та легше ознайомитися з цим видом живопису.

Історія акварельних олівців

Разом з розвитком фотографії та різної техніки, яка допомагала швидко відобразити мить на папері, різні види живопису стали частково втрачати свою популярність і митці почали замислюватися про можливість створення нових способів малювання, які зможу конкурувати зі знімками. Так було винайдено акварельний живопис по мокрому паперу, а також, значно пізніше, акварельні кольорові олівці.

Принцип роботи з ними не дуже відрізняється від малювання звичайними кольоровими олівцями. Звісно, зараз є справжні майстри акварелі, які можуть створювати дивовижні шедеври малюючи таким олівцем по мокрому паперу або набираючи колір з грифеля на кисть. Але в основному спочатку акварельним олівцем малюється сам малюнок або його контури й тільки після повного закінчення картини, потрібні місця розмиваються злегка вологим пензлем. Такий спосіб дозволяє створити дуже красиві колірні переходи, прибрати непотрібні штрихи та легко створити красиву роботу, навіть художнику-початківцю.

На нашому сайті ви можете придбати як набори акварельних олівців, так і потрібні кольори поштучно. Ми пропонуємо продукцію таких відомих виробників, як Santi, Marco, Koh-i-Noor. Щоб ознайомитись з усім асортиментом, переходьте за посиланням.

Рекомендовані товари

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Прізвище Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Наші переваги
Зручна доставка! Нова пошта. Детальніше>>
Найкращі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>