Режим роботи магазину :

ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Батарейки, аккумулятори

Батарейки-акумулятори: які бувають і де краще купити

Побут сучасної людини складно уявити без різних електроприладів і гаджетів. Дуже часто живлення такого обладнання здійснюється за допомогою батарейок і акумуляторів. Купити їх можна в будь-якому супермаркеті або магазині канцтоварів. Однак найбільш вигідні умови покупки - тільки в нашому інтернет-магазині. У нас можна купити батарейки-акумулятори багаторазового використання у великому асортименті за привабливими цінами в роздріб і оптом.

Sorting Сортування
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

  • Тип розміру: D

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Перейти на сторінку №

Які батарейки та акумулятори можна купити в Україні

На українському ринку представлена величезна кількість портативних джерел живлення. Щоб розібратися в цьому різноманітті, слід знати кілька важливих нюансів:

  1. Батарейки вважаються одноразовим джерелом живлення і найчастіше мають стандартний рівень напруги, що не перевищує 1,5 В. З часом він починає знижуватися, а батарейка приходить в непридатність. Акумулятори ж  –  це джерело живлення багаторазового використання. Після розрядки їх можна заряджати до декількох сотень разів. Вартість джерела живлення цього типу вище, ніж звичайних батарейок. Однак витрати швидко окупаються за рахунок тривалого терміну експлуатації. Таким чином, високотокові акумулятори купити набагато вигідніше, ніж недорогі одноразові батарейки, які служать зовсім недовго.
  2. Джерела живлення бувають нікель-металогідридними, нікель-кадмієвими та іонно-літієвими. Два перших вида не відрізняються довговічністю і схильні до саморазрядки. Найбільшою популярністю у споживачів користуються саме акумулятори з Li-ion-елементом всередині. Такі високотокові акумулятори, купити які можна на нашому сайті, відрізняються гарною питомою ємністю, низьким відсотком саморазряду (до 3% в рік), стабільною роботою при різних температурних режимах і множинністю циклів перезарядки.

Крім внутрішнього складу, акумулятори та батарейки відрізняються силою струму (від 400 mAh до 2700 mAh) і зовнішньою формою, яка буває:

  • АА –пальчиковою;
  • ААА - мініпальчиковою;
  • D - нагадує великий бочонок;
  • З-форма у вигляді невеликого барила;
  • крона - батарейка-прямокутник.

Як правильно вибрати і вигідно купити батарейки та акумулятори

Основним критерієм вибору, на який слід орієнтуватися при покупці портативних джерел живлення, є ємнісний показник. Від нього залежить тривалість експлуатаційного терміну. Якщо він повністю покриває потреби устаткування, то прослужить досить довго, а прилад, який він живить, буде довше працювати. Також, вибираючи, які батарейки-акумулятори купити, потрібно пам'ятати про їх формі і внутрішнє наповнення. Вони повинні відповідати технічним характеристикам певного гаджета і умов його експлуатації. Фахівці нашої Служби підтримки клієнтів завжди з радістю дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, дадуть компетентну консультацію і допоможуть оформити замовлення в телефонному режимі. Зв'язатися з ними можна одним із способів, зазначеному в розділі «Контакти».

Наші переваги
Зручна доставка! Власна логістика + Нова пошта. Детальніше>>
Найкращі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>