Режим роботи магазину :

ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Папір для фліпчартів

Папір для фліпчарту від Канцсервіс

Під час проведення презентацій, семінарів, тренінгів і інших подібних заходів не обійтися без фліпчарту – спеціальної дошки на підставці. З цим компактним і мобільним обладнанням легко демонструвати наочні матеріали, робити примітки і виділяти головне. Щоб повноцінно користуватися таким помічником потрібен спеціальний папір для фліпчартів.

Sorting Сортування
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

 • Кількість аркушів: 100
 • Розмір: 75 х 75
 • Колір: неоновий мікс

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

 • Довжина: 900 мм
 • Лінування паперу: клітинка
 • Аркушів в пачці: 20
 • Щільність паперу: 70 г/м2
 • Ширина: 640 мм

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Для чого потрібно купити папір для фліпчарту

Дошка на якій можна писати і малювати – надзвичайно зручний інструмент. Вона підвищує ефективність навчання і роботи. По перше, тому що змушує підключатися зорову пам’ять і допомагає структурувати сказане. По друге, оратор за допомогою приміток на папері для фліпчарту може легко залучити в живу дискусію всю аудиторію. Крім того, використання фліпчарту має ряд переваг:

 • економія ресурсів. Це обладнання, на відміну від проекторів для презентацій, не потребує постійного підключення до електричної мережі, позбавляє від необхідності підключати додаткове обладнання і економить витрати на оплату електроенергії;
 • витратні матеріали до цього виробу доступні і коштують недорого. Папір для фліпчарту, вартість якої дуже демократична, продається в багатьох відділах канцтоварів і в нашому інтернет магазині. 

Папір для фліпчарту: ціна, властивості, поради щодо вибору

Виробники паперової продукції випускають два види паперу для фліпчартів:

 1. Порожній. Його стандартний розмір – 64х90 см. Кількість листів в упаковці – 10, 20 або 30 штук. На нього можна наносити тексти, схеми і малюнки за допомогою звичайних та текстових маркерів, олівців чи фломастерів;
 2. Розкреслений. Блок паперу для фліпчарту з лініями, що утворюють клітинки, також може складатися з 10, 20 або 30 листів. Його розмір зазвичай такий самий, як і у пустого. Такі листи з клітинками дуже зручні, коли необхідно презентувати технічний або математичний матеріал.

Весь папір для фліпчарту, незалежно від його типу, виготовляється з добірної деревини, з якої попередньо знімають кору, потім подрібнюють і «варять» з додаванням різноманітних хімічних препаратів. Отриману целюлозу промивають і фільтрують, щоб видалити непотрібні частинки і домішки. Висока якість такої паперової продукції досягається шляхом додавання до відфільтрованої целюлози спеціальних речовин: клею для підвищення міцності і смоли для гарного глянцевого блиску майбутніх листків.

Головний критерій вибору блоку паперу для фліпчарту – характер заходу та його тематика. Від цього залежить який тип листів потрібно купити і в якій кількості. Додаткові критерії вибору паперу для фліпчарту – вартість. В нашому магазині можна по приємній ціні придбати цей паперовий вибір, а також саму дошку і такі супутні товари для роботи з нею, як маркери, магнітні кнопки, губки і спреї для очищення. Оформлення покупки відбувається максимально просто і займає декілька хвилин. Якщо сума замовлення перевищує 1000 гривень, то ми відправляємо його за свій рахунок на протязі декількох робочих днів після надходження оплати. 

Наші переваги
Зручна доставка! Власна логістика + Нова пошта. Детальніше>>
Найкращі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>