Режим роботи магазину :

ПН — ПТ: з 09:00 до 18:00

Розмальовки від КанцСервіс

04 Квітня 2022, Пн

Історія і види розмальовок

Перші розмальовки для дітей з`явилися в 1879 році під назвою The Little Folks’ Painting Book, що дослівно можна перекласти як “Книга малювання для маленьких людей” і викликали справжній фурор в сфері виховання дітей. Це була велика червона книга, яка містила в собі не тільки самі картинки для розмальовування, а й віршики та історії. Річард Оутклен також зробив свій варіант розмальовки — книги-коміксу, яка розповідала про пригоди хлопця на ім’я Бастер Браун. Пізніше такий формат став основою для створення в майбутньому рекламних розмальовок, які містили в собі зразки широкого спектру продуктів, від кави до роялю. 

Початок 1960 вважається початком розквіту розмальовок. Тоді видавництва почали видавати не тільки дитячі варіанти, а й “навчальні розмальовки” для вивчення предметів у вищій школі. Наприклад навіть зараз існує дуже популярний анатомічний атлас-розмальовка для студентів медичних закладів. 

Але все таки розмальовки в більшій мірі призначені для дітей. Вони допомагають підготувати руку до письма, навчають дитину підбирати та поєднувати кольори, стимулює мислення, формує художній смак. Процес розмальовування деякою мірою може допомогти дисциплінувати маленького непосиду. Привчає доводити почате до кінця і тривалий час виконувати одноманітну роботу. За допомогою навчальних розмальовок можна вивчити разом з малюком форми, кольори, цифри, букви, тварин та рослини. Це стане чудовим варіантом спільного проведення часу та допоможе краще зрозуміти свою дитину.

Взяти у дорогу декілька улюблених книжок-розмальовок та набір олівців чи фломастерів - також відмінна ідея. У літаку чи поїзді батьки можуть трішки відволіктися та не хвилюватися за свою дитину, поки вона зайнята розмальовкою. На відпочинку біля моря стануть у нагоді водні розмальовки. Малюк може набирати у відерце морську воду та малювати пензликом по аркушам. При потраплянні води на малюнок він починає зафарбовуватися, а при висиханні сторінок вони знову стають білими і їх можна розмальовувати знову і знову.

На нашому сайті можна знайти безліч варіантів розмальовок для хлопчиків та дівчаток, книжки-розмальовки з навчальними матеріалами та наліпками і навіть розмальовки-антистрес, які також полюбляють і дорослі. Пропонуємо ознайомитися з усім асортиментом перейшовши за посиланням. 

Рекомендовані товари

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Прізвище Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Наші переваги
Зручна доставка! Нова пошта. Детальніше>>
Найкращі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>