;
Режим роботи магазину :

ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Папір перфорований СНФ

Перфорований папір: як вибрати і який купити

Перфорований папір – вид канцелярії який користується великим попитом в офісах, банках і різноманітних бюджетних організаціях. Його часто використовують діловодстві, при роботі з матричним і барабанним друкуючим обладнанням.

Sorting Сортування
Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Перфорований папір СНФ 60 являє собою паперове полотно з отворами по зовнішньому краю, складене в стопку.

Як обрати, який купити папір перфорований

Така паперова продукція відрізняється форматом, кількістю шарів і характером перфорації. Папір перфорований 210 чи 420 може бути:

  • з дрібною вертикальною чи горизонтальною перфорацією. Горизонтальна перфорація гарантує ідеально рівний відрив, а вертикальна – направляє лист і попереджає його «зажовування» технікою;
  • з щілинною перфорацією. Для виробництва цього типу паперової продукції використовується целюлоза середньої якості, а листки мають зелену полоску-мітку;
  • багатошаровою самокопіюючою. Вона використовується коли потрібно надрукувати відразу декілька копій чеків, виписок та інших документів.

Обираючи папір перфорований, купити недорого який можна в нашому інтернет магазині потрібно враховувати наступні її позитивні характеристики:

  1. Міцність. При збоях в роботі принтеру такий папір не мнеться і не рветься.
  2. Щільність, за рахунок якої фарба не розтікається і не проступає на зворотну сторону листа.
  3. Білизна, що забезпечує оптимальне зорове сприйняття.
  4. Вартість. Папір перфорований – один із самих економічних видів паперової продукції, тому його вигідно купувати оптом і в роздріб.

Перфорований папір: купити в Україні вигідно і швидко

Найпростіший спосіб купити перфорований папір на кращих умовах та за доступною ціною – це замовлення в нашому магазині. Обравши потрібні артикули і вказавши їх кількість, труба додати товар у кошик і закінчити оформлення заявки. Замовити підходящі позиції можна і в офлайн-режимі, зателефонувавши нашим менеджерам по телефонам, що вказані у розділі «Контакти». Співробітники магазину швидко зареєструють заявку і відразу нададуть рахунок для оплати. 

Наші переваги
Зручна доставка! Власна логістика + Нова пошта. Детальніше>>
Найкращі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>